News

Nowa formuła LMD – jeszcze więcej wiedzy dla Ciebie!

Czy pamiętasz, że LEGAL MARKET DAY 2019 odbędzie się w całkiem nowej, niespotykanej dotąd formule?

 

Nowości, które na Ciebie czekają to m.in. dostęp do WSZYSTKICH 14 wartościowych prelekcji. Wystąpienia nie będą obywały się już w tym samym czasie, dlatego będziesz mógł wysłuchać ich wszystkich… za tę samą cenę!

 

Oprócz prelegentów, których już znamy, czyli dr Tomasza Piekota, Idana Nishlisa, dr Beaty Gessel-Kalinowskiej vel. Kalisz, Marcina Maruty, Arkadiusza Chludzińskiego, dr Barbary Jelonek-Jarco, Marcina Tomczaka i Jacka Stanisławskiego, wystąpi również prelegent-niespodzianka! Jego nazwiska na razie nie zdradzamy- chcemy potrzymać Cię w niepewności, ale jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony!

 

Kolejną nowością są tzw. stoliki do międzynarodowego networkingu. Będziesz miał okazję nawiązać znajomości nie tylko z polskimi prawnikami, ale również z zagranicznymi, co może otworzyć przed Twoją kancelarią całkiem nowe perspektywy rozwoju. Integrować się będzie można również na afterparty, które – jak co roku- z pewnością będzie bardzo udane!

 

LEGAL MARKET DAY to wyjątkowe wydarzenie i prawdziwa perełka wśród prawniczych konferencji w naszym kraju. Nie czekaj i dołącz!

3 stycznia 2019