News

Co poza LEGAL MARKET DAY? Seminarium w Bilbao!

Jeśli LEGAL MARKET DAY to dla Ciebie za mało i pragniesz rozwijać swoją wiedzę poza granicami naszego kraju… mamy ciekawą propozycję!

25 i 26 lutego 2019 r. w Bilbao (Hiszpania) odbędzie się trzecia edycja wyjątkowego seminarium naukowego organizowanego przez Międzynarodową Unię Adwokatów (UIA) oraz Stowarzyszenie Adwokackie Bilbao. Seminarium będzie poświęcone obecnym perspektywom rozwoju międzynarodowego arbitrażu. Wydarzenie wspiera Sąd Arbitrażowy ds. Cywilnych i Handlowych oraz iberyjski partner prasowy.

Seminarium potrwa półtora dnia i odbędzie się w siedzibie lokalnego stowarzyszenia prawników w Bilbao. Oprócz ponadprzeciętnie wysokiego poziomu merytorycznego seminarium, uczestnicy mogą liczyć na networking i poszerzenie międzynarodowych znajomości. Organizatorzy zapewniają m.in. powitalny koktajl, przerwy kawowe, lunche, wydarzenie kulturalne i opcjonalną kolację.

Arbitraż międzynarodowy to ciekawe i perspektywiczne zagadnienie – być może warto rozważyć poszerzenie swojej wiedzy z tego zakresu w malowniczych okolicznościach hiszpańskiego Bilbao!

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie możliwa jest na stronie internetowej UIA.

2 stycznia 2019